Mūsu prioritāte ir augsta sakaru kvalitāte, un mēs turpinām ieguldīt tīkla attīstībā. Tele2 mobilo sakaru tīkla pārklājums sasniedz jau vairāk nekā 99% Latvijas iedzīvotāju.

Bezvadu mobilo sakaru kvalitāte ir atkarīga no elektroniskās iekārtas tehnoloģiskajām iespējām, tīkla noslodzes, izmantotā tīkla veida (2G, 3G vai 4G) un ārējiem vides apstākļiem (ēku konstrukcijām, ģeogrāfiskā reljefa īpatnībām u.c.).

 

Pārklājuma karte

 

Minimālā runas pārraides kvalitātes vērtība - Minimālais PESQ = 2,7

Maksimālais īsziņas piegādes laiks = 600 sekundes*

* - ar noteikumu, ka adresāta mobilais telefons ir ieslēgts, reģistrējies tīklā, atrodas tīkla pārklājuma zonā un neveic kādas citas paralēlās darbības, kas saistītas ar signalizācijas kanāla izmantošanu (piemēram, vienlaicīgi izsūta īsziņas vairākiem adresātiem vai atrodas ātri braucošā transportlīdzeklī).


 

4G interneta vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apmēram 20 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī. Datu pārraides ātrumu un kvalitāti var ietekmēt ēkas, kurā atrodies, sienu biezums un materiāls, slikti laikapstākļi, Tavas ierīces defekti vai iestatījumi un citi apstākļi.