Tā diena ir pienākusi! Nu tu esi Zelta Zivtiņas draugu pulkā! Tu turi rokā dzeltenu paciņu ar jautro Zelta Zivtiņas seriāla varoņu attēliem un nevari īsti saprast, ko darīt tālāk. Nebaidies, te visi ir savējie! Un pats galvenais – tagad tu esi viens no mums.

 

Lūk, pirmie soļi, kas palīdzēs tev sākt lietot Zelta Zivtiņas karti.

  • Ar veiklām rokas kustībām izlauz no kartes pamatnes SIM karti un ievieto to telefonā.
  • Ieslēdz telefonu.
  • Kad telefonā parādās operators Tele2 un citi displeja indikatori (baterijas ietilpība un pārklājuma tīkla stāvoklis), tavs telefons ir gatavs lietošanai.
  • Lai aktivizētu karti, tev jāzvana uz astoņzīmju numuru (vienalga - mammai vai draugiem). Zvanot tev būs jāizvēlas valoda, kādā turpmāk tiks atskaņoti sistēmas paziņojumi. Kad tas būs izdarīts, tevi savienos ar tālruņa numuru, uz kuru zvanīji. Parunājies vismaz 10 sekundes, jo tikai tad tava karte tiks aktivizēta. Ienākošie zvani būs pieejami aptuveni 20 minūtes pēc tava pirmā zvana.

 

Svarīgi!

Pirmajam zvanam noteikti jābūt uz numuru, kas nav Tele2 servisa numurs (588, 1600, 1656) vai jebkurš cits bezmaksas numurs, jo pretējā gadījumā tavai Zelta Zivtiņai netiks aktivizēti ienākošie zvani.

  • Zelta Zivtiņas lietotāju ir daudz, un tieši tāpēc tie ir tik ļoti dažādi. Mēs esam izveidojuši vairākus tarifu plānus, lai katrs varētu atrast sev piemērotāko. Ielūkojies Zelta Zivtiņas mājaslapas sadaļā Tarifi un atrodi arī sev visatbilstošāko.
  • Ja vēlies savā telefonā lietot internetu, vispirms pārliecinies, vai tavs telefons nodrošina GPRS vai 3G datu pārraidi. Ja tas tiek piedāvāts, tad sūti īsziņā burtu G uz numuru 8888 un tu saņemsi īsziņu ar uzstādījumiem, kuri būs jāsaglabā telefonā. Un atliek vien sērfot…

Tas arī viss. Vēl tikai ērtākai Zelta Zivtiņas lietošanai mājaslapā aplūko informāciju par visiem mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem un, ja ir nepieciešams, skaties biežāk uzdoto jautājumu sadaļā. Turklāt neaizmirsti piezvanīt visiem draugiem un pavēstīt savu jauno numuru!