JAUNA SIM KARTE

Bezlimita sākums
Pērc jebkuru Zelta Zivtiņa starta komplektu, sūti START uz 1616 un saņem dāvanā
7 DIENAS MIN & GB

ATBILDES GANDRĪZ UZ VISU

Speech bubble
 • Pirmie soļi

  Vispirms izlauz SIM kartes čipu no plastikāta un ieliec to telefonā.

  Lai aktivizētu karti, ir jāveic pirmais zvans. Zvani uz kādu parasto astoņzīmju numuru un šī pirmā zvana laikā tev piedāvās izvēlēties valodu, kādā turpmāk dzirdēsi sistēmas paziņojumus. Kad apstiprināsi savu izvēli, tevi savienos ar sastādīto numuru.

  Aptuveni 20 minūšu laikā pēc veiksmīga pirmā zvana tiks aktivizēta īsziņu saņemšana un visi pieejamie pakalpojumi.

  SVARĪGI! Noteikti neizmet un saglabā plastikātu, no kura izlauzi SIM karti. Uz tā ir uzdrukāts SIM kartes PIN kods un PUK2 kods, kas būs vajadzīgs, ja gribēsi veikt kādas izmaiņas savam numuram.

 • Nopirku jaunu SIM karti, bet tur nav kredīta. Kāpēc tā?

  Mieru, tikai mieru!


  Ja jaunajā SIM kartē nav kredīta, tas nozīmē, ka nopirki starta komplektu ar jau pieslēgtu tarifu plānu.


  Vēlreiz apskati starta komplekta iepakojumu, uz tā jābūt uzrakstītam tarifu plānam - Bezlimita Sarunas (2,99 EUR uz 30 dienām) vai Bezlimits visam (4,49 EUR uz 7 dienām). Ar tarifu plānu tev ir pieejami konkrēti pakalpojumi uz noteikto derīguma termiņu. Sīkāk vari apskatīties šeit.


  Vēl var gadīties, ka nopirki Zelta Zivtiņa interneta SIM karti. Ar šādu numuru nevarēsi zvanīt. Šī karte saucās Internets planšetei (Bezlimits par 4,99 EUR uz 7 dienām). Interneta numuru nav iespējams papildināt ar kredītu, tikai ar konkrētu datu apjomu. Bet, lai numurs būtu aktīvs, tur vienmēr uz kredīta jābūt 0,01 EUR.

 • Nopirki jaunu Zelta Zivtiņa SIM karti? Paskaties šeit, tev pienākas dāvana!

  Pērc jebkuru Zelta Zivtiņa starta komplektu un saņem dāvanu - bezlimita zvani, bezlimita internets un 1000 SMS lietošanai Latvijā uz 7 dienām.
  Sūti īsziņu ar akcijas kodu START uz 1616. Der paturēt prātā, ka akcijas kods ir spēkā pirmās septiņas dienas no starta komplekta aktivizēšanas.

 • Nopirku Zelta Zivtiņa internets planšetei SIM karti. Kas man jādara tālāk?

  Viss vienkārši - ieliec jauno SIM karti un sāc lietot internetu.


  Lai atvieglotu sev dzīvi - noteikti iesakām reģistrēties ar šo interneta numuru Mana Zelta Zivtiņa. Tur varēsi apskatīt atlikušo MB skaitu un derīguma termiņu. Atlikušo apjomu un derīguma termiņu vari noskaidrot arī nosūtot bezmaksas īsziņu ar burtu T uz 1616.

   

  Noderīgi!

  Neizmantotais datu apjoms pēc derīguma termiņa beigām tiek dzēsts. Ja laicīgi papildināsi savu Zelta Zivtiņas karti, tad neizmantotais datu apjoms uzkrāsies.


   Vairāk par Zelta Zivtiņas interneta kartes papildināšanu vari uzzināt šeit. (FAQ: Man ir Zelta Zivtiņa interneta karte. Kā varu viņu papildināt?)

Coin
Gribi vēl izdevīgāk?
Nāc uz ZZ Pēcapmaksu!