2 GB internets LATVIJĀ
30 dienas AR AUTOMĀTISKO PAGARINĀŠANU
bilde zvaigzne

Datu paka L

5.99

30 dienas

 
Datu paka tiks automātiski pagarināta, ja kartes kredītā būs pieejama nepieciešamā naudas summa.
Datu paka tiks automātiski pagarināta, ja kartes kredītā būs pieejama nepieciešamā naudas summa.

KUR PIRKT?

smiley question
top logo
aibe logo
mego logo
lats logo
elvi logo
rimi logo
maxima logo
drogas logo
cenu-klubs logo
pasts logo
narvesen logo
virsi logo
circle-k logo
viada logo
vesko logo
kool logo
spar logo
Un vēl vairāk kā 1000 vietās visā Latvija
location speech-bubble

ATBILDES GANDRĪZ UZ VISU

Speech bubble
 • No kā ir atkarīgs interneta ātrums telefonā?

  Interneta ātrums telefonā ir atkarīgs no izvēlētā tīkla veida:

  • 2G (GSM/EDGE) ir paredzēts balss pārraidei. Mobilais internets ar to nebūs diez cik jaudīgs. Maksimālais ātrums 240 Kbit/s un vidējais 120 Kbit/s.
  • 3G (HSDPA) tīkla veids nodrošina labu interneta ātrumu. Maksimālais ātrums ir 42 Mbit/s, bet vidēji normālas noslodzes apstākļos ir 6 Mbit/s.
  • 4G (LTE) tīkla veids nodrošina lielisku interneta lietošanas pieredzi. Tas ir krietni spēcīgāks par iepriekšējās paaudzes versijām. Tā maksimālais ātrums ir līdz 150 Mbit/s, bet vidējais ~20 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī. Vidējais augšupielādes ātrums ir 10 Mb/s un maksimālais – līdz pat 50 Mb/s.

   

  Interesanti – visi zvani, kurus tu veic, tiek nodrošināti izmantojot 3G tīkla veidu, 4G tīkla veids ir paredzēts tikai interneta izmantošanai. Ja tu izmantosi internetu telefonā un tajā brīdī saņemsi zvanu, telefons automātiski pārslēgsies uz 3G tīkla veidu. Tiklīdz pabeigsi zvanu – atpakaļ uz 4G. Vai nav interesantas tās mūsdienu tehnoloģijas? Viss notiek tik nemanāmi. 

 • Cik daudz interneta patērē populārākās lietotnes (aplikācijas)?

  Svarīgs jautājums! Lai tu spētu labāk novērtēt sev nepieciešamo interneta apjomu, esam apkopojuši biežākos interneta izmantošanas veidus, un cik liels datu patēriņš tiem atbilst:

  • e-pasta, kas satur tikai tekstu, atvēršana vai nosūtīšana – no 0,01 līdz 0,1 MB;
  • Skype video zvans – 3,5 MB minūtē;
  • sociālie tīkli un aplikācijas – 0,2 MB minūtē;
  • A4 izmēra teksta dokumenta atvēršana (lejupielāde) – 0,2 MB;
  • ziņu portāla vienas lapas atvēršana – 2,5 MB;
  • fotogrāfijas lejupielāde vai nosūtīšana – 2 līdz 4 MB;
  • mūzikas faila lejupielāde vai nosūtīšana – 5 MB;
  • videoklipa skatīšanās tiešsaistē – vidēji 5 MB minūtē, tomēr, jo augstāka video izšķirtspēja, jo interneta patēriņš lielāks ;
  • interneta radio klausīšanās – 1 MB minūtē.

  Atceries, ka 1GB ir 1024 MB, bet 1 MB ir 1024 KB

 • Man no kredīta ir pazuduši 0,36 EUR. Kas notika?

  Visbiežākais iemesls tam, ka no kredīta tiek noņemti 36 centi, ir dienas maksa par internetu. Datu dienas cena ir 0,36 EUR un par šo maksu vari izmantot 30 MB interneta. Ja izmantosi šo apjomu (saņemsi par to arī informatīvu īsziņu), tālāk katrs nākamais MB maksās 0,01 EUR.


  Datu dienas maksa tiek noņemta no kredīta brīdī, kad esi uzsācis datu sesiju savā telefonā (ir noticis savienojums ar internetu). Iepriekš minēto apjomu vari izmantot līdz pusnaktij.


  Svarīgi! Pat ja internetu nelietoji apzināti, neliels datu apjoms var tikt patērēts automātiski (fona dati, lietotņu atjauninājumi, notifikāciju saņemšana utt), ja telefonā ir ieslēgta datu pārraide.


  Ja šis gadījās netīšām un nevēlies, lai pieslēgtos datu dienas maksa, noteikti atslēdz telefonā mobilos datus, lai telefons nevarētu izveidot savienojumu ar internetu. Ja neteic galā, vari sazināties ar mums un mēs varam bloķēt iespēju tavam numuram izmantot internetu. Šis gan ir maksas pakalpojums – 3,44 EUR.

 • Gribu izmantot internetu telefonā. Kā to pieslēgt?

  Internetu noteikti vari izmantot arī ar savu Zelta Zivtiņas numuru!

  Lai lietotu internetu telefonā, izvēlies tarifu plānu ar iekļautu internetu apjomu vai pieslēdz kādu no interneta datu pakām, kuras vari apmaksāt no sava Zelta Zivtiņas kredīta.


  Ja nesanāk pieslēgties internetam arī pēc tam, ka esi pieslēdzis atbilstošu tarifu plānu, meklē atbildi šeit.

 • Vai man būs internets ārzemēs?

  Izdevīgiem sakariem visā Eiropā pieslēdz Maksa par vienībām un jūties Eiropā kā mājās.

  Ja lieto citu Zelta Zivtiņas tarifu plānu un vēlies lietot internetu telefonā ārpus Latvijas, nomaini savu tarifu plānu uz Maksa par vienībām. Papildu internetam telefonā varēsi pieslēgt sev piemērotu Zelta Zivtiņas datu paku. Neuztraucies, ja to nebūsi paguvis izdarīt pirms plānota ceļojuma, izbraucot ārpus Latvijas, automātiski sava telefona ekrānā saņemsi īsziņu ar aicinājumu mainīt tarifu plānu.


  Atceries, ka, ja apmeklē kādu no EEZ valstīm, tad papildu datu paku (Datu paka S, M, L) pieejamo apjomu varēsi izmantot arī šajās valstīs. Ja tomēr datu pārraide, izbraucot no Latvijas teritorijas, nedarbojas, pārbaudi un pārliecināties, ka telefonā ir atļauta datu pārraide viesabonēšanā.

 • Kā tiek veikta izmantotā datu apjoma uzskaite?

  Atceries, ka atrodoties Latvijā, vispirms izmantotais datu apjoms tiks ieturēts no tarifu plānā iekļautā apjoma. Ja būs aktīva kāda no datu pakām, tad vispirms izmantotais datu apjoms tiks ieturēts no Latvijā pieejamā datu apjoma un tikai tad, kad Latvijā pieejamais datu apjoms būs iztērēts, sāksim ieturēt apjomu arī no EEZ datu pakas. Ja atradīsies viesabonēšanā kādā no Eiropas valstīm, tad datu apjoms tiks ieturēts no EEZ valstīs pieejamā apjoma.

 • Kādi ir interneta iestatījumi?

  Lielākajai daļai telefonu interneta iestatījumi jau ir instalēti. Vienkāršākais veids, kā saņemt uzstādījumus, ir nosūtīt īsziņā burtu G uz numuru 1622. Ja tavs telefons neatbalsta uzstādījumu saņemšanu īsziņā, tos vari manuāli ievadīt tos pats telefona iestatījumos:

  Interneta pieejas punkts (APN): internet.tele2.lv

  Lietotāja vārds (ID): wap

  Parole: wap

 • Man ir Zelta Zivtiņas interneta karte. Kā varu viņu papildināt?

  Interneta karti vari papildināt, nopērkot konkrētu interneta apjomu. Papildināšanas iespējas ir dažādas - vari nopirkt to Zelta Zivtiņas tirdzniecības vietās vai caur internetbanku. Detalizētāk skaties šeit.

Coin
Gribi vēl izdevīgāk?
Nāc uz ZZ Pēcapmaksu!