Nāc, kur izdevīgāk Chevron up Chevron down
Iesūti savu numuru un saņem labāko piedāvājumu!
Inactive radio Active radio
Apliecinu, ka esmu iepazinies ar Privātuma politiku un vēlos, lai Tele2 ar mani sazinās, zvanot uz numuru, kuru norādīju. Lai noslēgtu līgumu, Tev jābūt PILNGADĪGAM un šī numura īpašniekam.

KAS NERISKĒ,

TAS NEGRILĒ

Pieslēdz pēcapmaksu un laimē 500 €

no DEPO grilsezonas atklāšanai

Gribu laimēt

SENIORIEM

  ∞ MIN & SMS + 100 MB

Ieskaties

BEZLIMITA SARUNAS

  ∞ MIN & SMS + 100 MB

Ieskaties

JUNIORI

  ∞ SMS & 150 MIN & 1 GB

Ieskaties

54.95 €/mēn.

iPhone 14 Pro 256GB
57.03 €/mēn.

Ieskaties

36.62 €/mēn.

iPhone 14 128GB
39.95 €/mēn.

Ieskaties

60.37 €/mēn.

iPhone 14 Pro Max 256GB
63.70 €/mēn.

Ieskaties

12.45 €/mēn.

Samsung Galaxy A34 5G 128GB
16.20 €/mēn.

Ieskaties

18.70 €/mēn.

Samsung Galaxy A54 5G 128GB

20.37 €/mēn.

Ieskaties

10.37 €/mēn.

Samsung Watch4 44mm
14.53 €/mēn.

Ieskaties

ATBILDES GANDRĪZ UZ VISU

Speech bubble
 • No kā ir atkarīgs interneta ātrums telefonā?

  Interneta ātrums telefonā ir atkarīgs no izvēlētā tīkla veida:

  • 2G (GSM/EDGE) ir paredzēts balss pārraidei. Mobilais internets ar to nebūs diez cik jaudīgs. Maksimālais ātrums 240 Kbit/s un vidējais 120 Kbit/s.
  • 3G (HSDPA) tīkla veids nodrošina labu interneta ātrumu. Maksimālais ātrums ir 42 Mbit/s, bet vidēji normālas noslodzes apstākļos ir 6 Mbit/s.
  • 4G (LTE) tīkla veids nodrošina lielisku interneta lietošanas pieredzi. Tas ir krietni spēcīgāks par iepriekšējās paaudzes versijām. Tā maksimālais ātrums ir līdz 150 Mbit/s, bet vidējais ~20 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī. Vidējais augšupielādes ātrums ir 10 Mb/s un maksimālais – līdz pat 50 Mb/s.

   

  Interesanti – visi zvani, kurus tu veic, tiek nodrošināti izmantojot 3G tīkla veidu, 4G tīkla veids ir paredzēts tikai interneta izmantošanai. Ja tu izmantosi internetu telefonā un tajā brīdī saņemsi zvanu, telefons automātiski pārslēgsies uz 3G tīkla veidu. Tiklīdz pabeigsi zvanu – atpakaļ uz 4G. Vai nav interesantas tās mūsdienu tehnoloģijas? Viss notiek tik nemanāmi. 

 • Cik daudz interneta patērē populārākās lietotnes (aplikācijas)?

  Svarīgs jautājums! Lai tu spētu labāk novērtēt sev nepieciešamo interneta apjomu, esam apkopojuši biežākos interneta izmantošanas veidus, un cik liels datu patēriņš tiem atbilst:

  • e-pasta, kas satur tikai tekstu, atvēršana vai nosūtīšana – no 0,01 līdz 0,1 MB;
  • Skype video zvans – 3,5 MB minūtē;
  • sociālie tīkli un aplikācijas – 0,2 MB minūtē;
  • A4 izmēra teksta dokumenta atvēršana (lejupielāde) – 0,2 MB;
  • ziņu portāla vienas lapas atvēršana – 2,5 MB;
  • fotogrāfijas lejupielāde vai nosūtīšana – 2 līdz 4 MB;
  • mūzikas faila lejupielāde vai nosūtīšana – 5 MB;
  • videoklipa skatīšanās tiešsaistē – vidēji 5 MB minūtē, tomēr, jo augstāka video izšķirtspēja, jo interneta patēriņš lielāks ;
  • interneta radio klausīšanās – 1 MB minūtē.

  Atceries, ka 1GB ir 1024 MB, bet 1 MB ir 1024 KB

 • Man no kredīta ir pazuduši 0,36 EUR. Kas notika?

  Visbiežākais iemesls tam, ka no kredīta tiek noņemti 36 centi, ir dienas maksa par internetu. Datu dienas cena ir 0,36 EUR un par šo maksu vari izmantot 30 MB interneta. Ja izmantosi šo apjomu (saņemsi par to arī informatīvu īsziņu), tālāk katrs nākamais MB maksās 0,01 EUR.


  Datu dienas maksa tiek noņemta no kredīta brīdī, kad esi uzsācis datu sesiju savā telefonā (ir noticis savienojums ar internetu). Iepriekš minēto apjomu vari izmantot līdz pusnaktij.


  Svarīgi! Pat ja internetu nelietoji apzināti, neliels datu apjoms var tikt patērēts automātiski (fona dati, lietotņu atjauninājumi, notifikāciju saņemšana utt), ja telefonā ir ieslēgta datu pārraide.


  Ja šis gadījās netīšām un nevēlies, lai pieslēgtos datu dienas maksa, noteikti atslēdz telefonā mobilos datus, lai telefons nevarētu izveidot savienojumu ar internetu. Ja neteic galā, vari sazināties ar mums un mēs varam bloķēt iespēju tavam numuram izmantot internetu. Šis gan ir maksas pakalpojums – 3,44 EUR.

 • Gribu izmantot internetu telefonā. Kā to pieslēgt?

  Internetu noteikti vari izmantot arī ar savu Zelta Zivtiņas numuru!

  Lai lietotu internetu telefonā, izvēlies tarifu plānu ar iekļautu internetu apjomu vai pieslēdz kādu no interneta datu pakām, kuras vari apmaksāt no sava Zelta Zivtiņas kredīta.


  Ja nesanāk pieslēgties internetam arī pēc tam, ka esi pieslēdzis atbilstošu tarifu plānu, meklē atbildi šeit.

 • Vai man būs internets ārzemēs?

  Izdevīgiem sakariem visā Eiropā pieslēdz Maksa par vienībām un jūties Eiropā kā mājās.

  Ja lieto citu Zelta Zivtiņas tarifu plānu un vēlies lietot internetu telefonā ārpus Latvijas, nomaini savu tarifu plānu uz Maksa par vienībām. Papildu internetam telefonā varēsi pieslēgt sev piemērotu Zelta Zivtiņas datu paku. Neuztraucies, ja to nebūsi paguvis izdarīt pirms plānota ceļojuma, izbraucot ārpus Latvijas, automātiski sava telefona ekrānā saņemsi īsziņu ar aicinājumu mainīt tarifu plānu.


  Atceries, ka, ja apmeklē kādu no EEZ valstīm, tad papildu datu paku (Datu paka S, M, L) pieejamo apjomu varēsi izmantot arī šajās valstīs. Ja tomēr datu pārraide, izbraucot no Latvijas teritorijas, nedarbojas, pārbaudi un pārliecināties, ka telefonā ir atļauta datu pārraide viesabonēšanā.

 • Kā tiek veikta izmantotā datu apjoma uzskaite?

  Atceries, ka atrodoties Latvijā, vispirms izmantotais datu apjoms tiks ieturēts no tarifu plānā iekļautā apjoma. Ja būs aktīva kāda no datu pakām, tad vispirms izmantotais datu apjoms tiks ieturēts no Latvijā pieejamā datu apjoma un tikai tad, kad Latvijā pieejamais datu apjoms būs iztērēts, sāksim ieturēt apjomu arī no EEZ datu pakas. Ja atradīsies viesabonēšanā kādā no Eiropas valstīm, tad datu apjoms tiks ieturēts no EEZ valstīs pieejamā apjoma.

 • Kādi ir interneta iestatījumi?

  Lielākajai daļai telefonu interneta iestatījumi jau ir instalēti. Vienkāršākais veids, kā saņemt uzstādījumus, ir nosūtīt īsziņā burtu G uz numuru 1622. Ja tavs telefons neatbalsta uzstādījumu saņemšanu īsziņā, tos vari manuāli ievadīt tos pats telefona iestatījumos:

  Interneta pieejas punkts (APN): internet.tele2.lv

  Lietotāja vārds (ID): wap

  Parole: wap

 • Man ir Zelta Zivtiņas interneta karte. Kā varu viņu papildināt?

  Interneta karti vari papildināt, nopērkot konkrētu interneta apjomu. Papildināšanas iespējas ir dažādas - vari nopirkt to Zelta Zivtiņas tirdzniecības vietās vai caur internetbanku. Detalizētāk skaties šeit.

Coin
Gribi vēl izdevīgāk?
Nāc uz ZZ Pēcapmaksu!