Jauni Jaunumi

Arrow left
"Zelta Zivtiņas" klientiem būs īpašs tarifs zvaniem uz Ukrainu
bilde

29.04.2022.

Apzinoties, cik būtiski pašreizējos apstākļos ir sazināties ar saviem tuviniekiem Ukrainā, no š.g. 1. jūnija maksa par zvaniem uz Ukrainu būs 0,05 eiro/minūtē. Šis īpašais tarifs ir 10 reizes zemāks nekā tas bija līdz 24. februārim, kad zvani no Latvijas uz Ukrainu maksāja 0,56 eiro/minūtē.

Jaunais tarifs būs spēkā līdz turpmākajiem paziņojumiem. Tas attieksies uz visiem “Zelta Zivtiņa” klientiem, izņemot tās īpašās SIM kartes, kas bez maksas piešķirtas bēgļiem no Ukrainas. Šiem īpašajiem pieslēgumiem zvani uz Ukrainu arī turpmāk būs 1 stunda bez maksas.

“Mūsu pirmais solis, Krievijai 24. februārī iebrūkot Ukrainā, bija nodrošināt, lai mūsu “Zelta Zivtiņa” un “Tele2” klientu varētu sazināties ar saviem radiniekiem un draugiem Ukrainā, tāpēc pirmajās kara dienās ieviesām nulles tarifu zvaniem uz šo valsti. Mēs saprotam, ka situācija joprojām ir sarežģīta un neparedzama, tāpēc arī turpmāk centīsimies saviem klientiem sniegt palīdzību, nodrošinot īpašu tarifu zvaniem uz Ukrainu,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

“Tele2” ukraiņu bēgļu atbalstam Latvijā ir piešķīris 10 000 bezmaksas “Zelta Zivtiņa” SIM kartes, kas ļauj bez ierobežojumiem izmantot mobilos sakarus Latvijā, kā arī “Tele2” klienti mobilos sakarus Ukrainā var izmantot bez papildu maksas. “Tele2” arī ir ziedojis datorus, lādētājus (power bank) un mobilo mājas internetu dažādiem projektiem, lai palīdzētu Ukrainai un bēgļiem Latvijā.

Coin
Gribi vēl izdevīgāk?
Nāc uz ZZ Pēcapmaksu!