Internets telefonā

DATU PAKA S

S
Internets telefonā

DATU PAKA S

300 MB INTERNETS
 

līdz 100 Mbit/s*

Iespējams, tu nupat esi iegādājies savu pirmo viedtālruni. Iespējams, reizēm, atrodoties ārpus mājas, tev patīk uzzināt vairāk par pasaulē aktuālo, apmeklējot kādu no ziņu portālu mobilajām mājaslapu versijām. Iespējams, tu mēdz telefonā izlasīt kādu e-pastu, taču tā pielikumā visdrīzāk nav lielu failu. Iespējams, tu vēl neapjaut visas sava modernā tālruņa sniegtās iespējas. ZZ 300 MB datu plāns tev būs piemērotākais, ja internetu tālrunī neizmanto pārāk bieži, taču vēlies sākt iepazīt tā priekšrocības!
 

Lai pieslēgtu tarifu, jānosūta SMS:
Izvēlieties datu pakas veidu
Izvēlies apmaksas veidu:
AR KODU
AS
uz numuru
1616
DERĪGUMA TERMIŅŠ 30 DIENAS
TARIFS AR AUTOMĀTISKU TERMIŅA PAGARINĀŠANU
PIESLĒGŠANAS MAKSA € 1,49

Ja vēlies noskaidrot, kādu tarifu izmanto un kāds ir pieejamais datu apjoms, ienāc pašapkalpošanās portālā Mana ZZ vai sūti bezmaksas īsziņā burtu T uz 1616.
 

Datu pakas

  • Tu vari pieteikties tikai vienai datu pakai ar automātisko pagarināšanu. Vienlaicīgi darbojas tikai viena no datu pakām ar automātisko pagarināšanu. Pasūtot jaunu datu paku ar automātisko pagarināšanu, iepriekšējā tiek atcelta.
  • Vienreizējie datu pakas pirkumi neatceļ iepriekš aktivizēto datu paku ar automātisko pagarināšanu. Nopirktās vienības tiek pievienotas esošajai datu pakai.
  • Ja dienā, kad jāveic datu pakas pagarināšana, uz bilances nav pietiekamas summas nākamajam pirkumam, datu pakas automātiskā pagarināšana tiek atcelta. Ja ir atlikušas neizmantotas vienības, tās tiek dzēstas.
  • Izmantotā datu apjoma uzskaites solis ir 1 B.
  • Šīs datu pakas nav pieejamas ZZ Mobilā interneta datoram lietotājiem.

Lai lietotu internetu telefonā, tev vajadzīgs tālrunis, kas nodrošina GPRS vai 3G datu pārraidi, un tālrunim savukārt nepieciešama uzstādījumu konfigurācija. Lielākajai daļai telefonu interneta iestatījumi jau ir instalēti.

Vienkāršākais veids, kā saņemt uzstādījumus, ir nosūtīt īsziņā burtu G uz numuru 8888.

Ja tavs telefons neatbalsta uzstādījumu saņemšanu īsziņā, tos vari ievadīt arī pats:

Interneta pieejas punkts (APN) internet.tele2.lv
Lietotāja vārds (ID) wap
Parole wap
MMS pieejas punkts (APN) mms.tele2.lv
Mājaslapa http://mmsc.tele2.lv
IP adrese 193.012.040.038
IP porta numurs 9201 vai 8080 (atkarībā no telefona modeļa)
Lietotāja vārds (ID) wap
Parole wap

Apple ražoto telefonu manuālo interneta iestatījumu pamācība atrodama šeit:

Plašāku informāciju par konfigurācijas parametriem un tās gaitu vari iegūt sava telefona lietošanas instrukcijā, ražotāja mājaslapā vai zvanot uz mūsu diennakts uzziņu dienestu 1676. Maksa par zvanu – € 0,13.

* Vidējais datu pārraides ātrums, lietotājiem neatrodoties kustībā, apkalpojošās bāzes stacijas normālas tīkla noslodzes gadījumā.