Internets telefonā

DATU PAKA S

S
Internets telefonā

DATU PAKA S

500 MB INTERNETS
 

līdz 100 Mbit/s*

Iespējams, tu nupat esi iegādājies savu pirmo viedtālruni. Iespējams, reizēm, atrodoties ārpus mājas, tev patīk uzzināt vairāk par pasaulē aktuālo, apmeklējot kādu no ziņu portālu mobilajām mājaslapu versijām. Iespējams, tu mēdz telefonā izlasīt kādu e-pastu, taču tā pielikumā visdrīzāk nav lielu failu. Iespējams, tu vēl neapjaut visas sava modernā tālruņa sniegtās iespējas. ZZ 500 MB datu plāns tev būs piemērotākais, ja internetu tālrunī neizmanto pārāk bieži, taču vēlies sākt iepazīt tā priekšrocības!
 

Internetu telefonā varēsi lietot Latvijā un arī visā Eiropā, ja lieto tarifu plānu ZZ Juniori, ZZ Seniori vai Maksa par vienībām.

Lai pieslēgtu tarifu, jānosūta SMS:
AR KODU
S
uz numuru
1616
DERĪGUMA TERMIŅŠ LĪDZ KATRA MĒNEŠA 1. DATUMAM
PIESLĒGŠANAS MAKSA € 2,99

Ja vēlies noskaidrot, kādu tarifu izmanto un kāds ir pieejamais datu apjoms, ienāc pašapkalpošanās portālā Mana ZZ vai sūti bezmaksas īsziņā burtu T uz 1616.
 

Datu pakas

  • Izmantotā datu apjoma uzskaites solis ir 1 B.
  • Šīs datu pakas nav pieejamas ZZ Mobilā interneta datoram lietotājiem.
  • Mainot tarifu plānu uz citu, pieslēgtās datu paka saglabāsies.
  • Datu paka tiks automātiski pagarināta un atjaunota katra mēneša 1. datumā. Apturēt automātisku datu pakas pieslēgšanu savam numuram vari šeit.

Lai lietotu internetu telefonā, tev vajadzīgs tālrunis, kas nodrošina GPRS vai 3G datu pārraidi, un tālrunim savukārt nepieciešama uzstādījumu konfigurācija. Lielākajai daļai telefonu interneta iestatījumi jau ir instalēti.

Vienkāršākais veids, kā saņemt uzstādījumus, ir nosūtīt īsziņā burtu G uz numuru 1622.

Ja tavs telefons neatbalsta uzstādījumu saņemšanu īsziņā, tos vari ievadīt arī pats:

Interneta pieejas punkts (APN) internet.tele2.lv
Lietotāja vārds (ID) wap
Parole wap
MMS pieejas punkts (APN) mms.tele2.lv
Mājaslapa http://mmsc.tele2.lv
IP adrese 193.012.040.038
IP porta numurs 9201 vai 8080 (atkarībā no telefona modeļa)
Lietotāja vārds (ID) wap
Parole wap

Apple ražoto telefonu manuālo interneta iestatījumu pamācība atrodama šeit:

Plašāku informāciju par konfigurācijas parametriem un tās gaitu vari iegūt sava telefona lietošanas instrukcijā, ražotāja mājaslapā vai zvanot uz mūsu diennakts uzziņu dienestu 1676. Maksa par zvanu – € 0,13.

* Vidējais datu pārraides ātrums, lietotājiem neatrodoties kustībā, apkalpojošās bāzes stacijas normālas tīkla noslodzes gadījumā.