ZZ Čempionāts 2015 izsludina pieteikšanos

ZZ Čempionāts 2015 izsludina pieteikšanos

 

 

Heisā hopsā! Mans brālis ir čempio…nē, nē :) Bet uz to pusi jau ir. Nu, ko – pavasaris atkal ir klāt, un tas ir lielisks laiks, lai apliecinātu, cik tava klase ir izcila kā komanda. Jo komandas spēks ir tikpat svarīgs kā atzīmes dienasgrāmatā.

 

Tieši tāpēc ZZ Čempionāts jau 9. gadu pēc kārtas aicina pieteikties 4. – 12. klašu skolēnus no visas Latvijas, lai piedalītos atjautīgā, aizraujošā un draudzīgā cīņā par uzvaru un lieliskām balvām – ceļojumu, viedtelefoniem no Huawei un superforšu pārgājienu pa Latviju.

 

Pirmais solis uz uzvaru ir mājas darba izpilde “Mana novada dārgumi”. Tie, kas būs labākie no labākajiem, cīnīsies pusfinālos 3 klašu grupās: 4.-5. klase, 6.-8. klase, 9.-12.klase. Pusfināli notiks: 28.04. Daugavpilī, 30.04.Jelgavā, 06.05.Rīgā, 08.05.Madonā, 12.05.Kuldīgā. Un šogad jaunums – lielais fināls norisināsies Jūrmalā 30.05.

 

ZZ Čempionāta uzvaras atslēga paliek nemainīga – prāts + spēks + komandas gars. Gribi aizraujošu un neaizmirstamu piedzīvojumu sev un visai klasei? Piedalies! Piesaki savu klasi www.zzcempionats.lv, saņem mājas darbu, un visi kopā aizpildiet to līdz 9. aprīlim. Tiekamies ZZ Čempionātā!