ZZ ČEMPIONĀTA FINĀLS – IELŪDZAM VISU PASAULI

Hei, mazie un lielie!

 

Šī mēneša pēdējā dienā, 31. maijā, Arēnā Rīga noslēgsies šī gada ZZ Čempionāts. Čempja fināls izvērtīsies par lepniem svētkiem gan pašiem dalībniekiem, gan jebkuram apmeklētājam, tāpēc šo datumu tev Zelta Zivtiņa rekomendē savā dienasgrāmatā ierakstīt kā “visa diena aizņemta”. Lielais fināls būs iespēja pilnvērtīgi izjautroties visas dienas garumā kopā ar draugiem un ģimeni!

 

Dienas laikā varēsi apskatīt pasaules labākos robotus, vērot galda hokeja paraugdemonstrējumus un iemācīties to spēlēt par visiem vislabāk. Tevi žilbinās arī batutu un slackline šovi, Mixtyper basketbola bumbu triki un Vadima deju grupa. Latvijas futbola, florbola, beisbola un galda tenisa federācijas apmācīs tevi savos sporta veidu trikos; ja nāksi ar draugiem, varēs iet turpat uz vietas kopā uzspēlēt. Savukārt dalībniekus uzmundrinās - Kaspars Daugaviņš, Madars Apse, Nils Jansons, Edgars Bertuks, Nellija Šlēgelmilha, Haralds Šlēgelmilhs.

 

Būs arī iespēja paasināt prātu un uzzināt ko jaunu, piedaloties aizraujošos Igaunijas zinātniskā centra AHHAA eksperimentos vai kādā no radošajām darbnīcām – varēsi apgūt balonu locīšanas, akmeņu un seju apgleznošanas, kā arī graffiti un origami mākslas.

Programmā arī daži koncerti  - grupas PeR, Musiqq un Andžeja Grauda bungu skola, un mums uzdziedās arī Miks Dukurs un Agnese Rakovska.

 

Ģērbies ērti, bet smuki –Zī un Zē gatavojas uzņemt pasaulē lielāko selfiju.

 

Paralēli atrakcijām noskaidrosim arī Latvijas stiprākās un gudrākās klases

trijās klašu grupās: 4.-5. klase, 6.-8. klase un 9.-12. klase. Trešo vietu ieguvēji brauks aizraujošā ekskursijā uz AHHAA centru Igaunijā, otro vietu ieguvēji kļūs par superīgu Huawei Ascend G6 LTE  viedtālruņu īpašniekiem, bet paši, paši labākie pacelsies spārnos un dosies aizraujošā Premia lidojumā ar privāto lidmašīnu uz Berlīni kopā ar Zī un Zē.

 

Celies laicīgi – pasākuma atklāšana jau 10:30!

 

Ja nevari būt klāt, slēdz iekšā TV un skaties pasākuma tiešraides 10:45 – 11:00 TV6 un 15:15 – 16:00 LNT vai radio tiešraidē visas dienasgarumā Pieci.lv!

 

 

Tiekamies!