ZZ – draudzīgi un izdevīgi!

Hei, ZZ lietotāj!

 

Ir taču vasara! Mēs ceram, ka tev ballītes, festivāli, atpūta pie dabas krūts un gozēšanās saulītē pie jūras iet vaļā bez apstājas un tu izbaudi saulaino laiku, kamēr vēl var!

 

Mums arī ir pilnas kabatas visādu lielisku ziņu.

Līdztekus jau iemīļoto tarifu uzlabošanai esam nākuši klajā ar diviem jauniem un superīgiem tarifu plāniem, kas nojauc jebkādas robežas komunikācijā. Runā un raksti, cik vien vēlies!

 

  • Populārais tarifs Nr. 3 priekšapmaksā (bezlimita zvani un SMS uz visiem lielākajiem tīkliem Latvijā). Tikai Ls 3,00 uz 30 dienām!
  • Nr. 5 , kura komplektā bez neierobežotajiem zvaniem un SMS ietilpst arī 500 MB sērfošanai internetā. Tikai Ls 5,00 uz 30 dienām!
  • Iemīļotais tarifs VISS , kuram esam ievērojami palielinājuši datu pārraidei paredzētos megabaitus un SMS. Tagad tajā iekļautas 300 sarunu minūtes, 100 SMS un 100 MB, kas tev izmaksās tikai nieka Ls 2,85 uz 30 dienām!

Esam noorganizējuši arī lielo ZZ LOTERIJU! Tajā tev vēl ir iespēja piedalīties līdz pat septembra beigām, bet mēs jau tagad varam apsveikt pirmos uzvarētājus! Bet ZZ ballīte nekad nebeidzas, un mēs nepārtraucam strādāt un attīstīties, lai piedāvātu klientiem visforšākos un izdevīgākos komunikācijas risinājumus. Sazinies ar draugiem un ģimeni, gan sazvanoties, gan sūtot vēstules sociālajos tīklos, neuztraucoties par izmaksām.

 

Gada pirmajā pusē esam paveikuši visu, lai tavu pieredzi, lietojot Zelta Zivtiņu, padarītu pēc iespējas nevainojamāku un piedāvātu tev visu, kas nepieciešams, par zemākajām cenām. Un tas atmaksājas, jo ZZ izvēlas jau vairāk nekā 600 000 cilvēku visā Latvijā! Tas nozīmē daudz superīgu un piedzīvojumiem bagātu mirkļu kopā ar savējiem, kuri izvēlas stilīgus ZZ viedtelefonus un pērk tos lētāk!

 

Tāpēc, pieaugot viedtelefonu skaitam, no 02.09.2013. tiem, kuri nav izvēlējušies kādu no datu pakām, ērtākai interneta lietošanai telefonā piedāvāsim pakalpojumu Dienas cena (dienā maksājot Ls 0,35 par 30 MB). Līdzšinējais pakalpojums Maksa par vienu MB vairs netiks piedāvāts. Pakalpojums Dienas cena tiks automātiski pieslēgts tavam tālrunim, apmeklējot kādu no interneta vietnēm. Ja tu datus lieto bieži, iesakām izvēlēties kādu no ZZ datu pakām. Vairāk info šeit.

 

Taču viedtelefons nozīmē arī mobilo internetu, kuru Zelta Zivtiņa tev piedāvā par vislabākajām cenām, turklāt – tas ir ne vien izdevīgs, bet arī ātrākais (4 Mb/s) un ar vislabāko pārklājumu Latvijā!

 

Vairāk informācijas par pakalpojumiem tu joprojām vari atrast sadaļā Tarifi vai zvanot uz informatīvajiem tālruņiem 676, 600. Maksa par zvanu no šī gada 1. septembra visiem ZZ tarifu plāniem priekšapmaksā – Ls 0,09 (neatkarīgi no zvana ilguma).

 

Prieks, ka esi ar ZZ, un lai tev superīgs, neaizmirstams un emocijām bagāts vasaras pēdējais mēnesis! :)

 

Tava Zelta Zivtiņa