Tele2 Rīgas Ritmi

Džeza festivāla "Rīgas Ritmi" ietvaros Rīgā viesosies izcilais ģitāras virtuozs Lionel Loueke. Tele2 un ZZ klientiem būs īpaša iespēja mākslinieka koncertu 1. decembrī apmeklēt ar 25% atlaidi, pērkot vismaz divas biļetes laikā laikā no 7. līdz 13. novembrim...

 

1.decembrī džeza festivāla "Rīgas Ritmi" koncertu sērijas "Art of Riga Jazz" ietvaros Mūzikas namā DAILE viesosies inovatīvais ģitārists Lionel Loueke.

Lai iegādātos biļetes izdevīgāk:

  • Sūtiet SMS ar tekstu RITMI uz 1626;
  • Saņemiet atlaides kodu;
  • Pērkot biļetes no 07. līdz 13.11., uzrādiet kodu Biļešu Paradīze kasē vai mājas lapā un saņemiet 2 biļetes ar 25% atlaidi.

 

Ģitāristu Lionel Loueke mūziķu aprindās mēdz dēvēt arī par mūzikas gleznotāju, kuram džeza pasaulē nav līdzinieku. Mākslinieka rietumafrikāņu saknes piešķir ģitārspēles, dziedāšanas un frāzēšanas skanējumam specifisku raksturu, sapludinot afrikāņu ģitāras tradīciju ar modernā džeza harmoniju. Unikālo skanējumu papildina neparastas un perkusīvas tehnikas, kā  arī komplicēti taktsmēri.

 

The New York Times par Lionel Loueke raksta: "Viņa pirksti zib pāri stīgām, radot gan sinkopētu grūvu, gan straujas harmoniju maiņas. Arī vokāli viņš ir ne mazāk interesants – vienlaicīgi dziedot plūstošas frāzes un ar mēli klikšķinot, tur perkusīvu kontrapunktu.  Viņa mūzikā var sadzirdēt afrikāņu folkmūzikas tradīcijas, bet tajā pašā laikā arī kosmopolītiskas, progresīvas un plūstoši harmoniskas mūzikas iezīmes." 

Koncertā kopā ar mākslinieku uz skatuves kāps vēl divi izcili mūziķi – Roberto Cachetto (ģitāra) un Nasheet Waits (bungas).


Nepalaidiet garām iespēju šo muzikālo piedzīvojumu baudīt klātienē!

 

Biļetes uz koncertu pieejamas Biļešu Paradīze kasēs un šeit.

 

Vairāk par festivālu Rīgas Ritmi >>>