NĀC PIE ZZ UN SAŅEM 10GB DĀVANĀ!

Vai nebūtu forši uz veselu mēnesi pārcelties uz dzīvi internetā? Nāc pie ZZ vai atved draugu no cita operatora un dzīvojies netā uz nebēdu!

Laikā no 30. jūnija līdz 31. jūlijam, pārnākot pie ZZ no cita operatora, tu dāvanā saņemsi interneta datu paku XL jeb veselus 10GB.

 

Pieteikumu pāriešanai pie ZZ vari uzrakstīt jebkurā Tele2 klientu apkalpošanas centrā. Līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments un SIM karte, kuras numuru vēlies lietot Zelta Zivtiņas tīklā. Pieteikuma iesniegšanas brīdī SIM kartei jābūt aktīvai, t.i., tai vismaz jāpieņem ienākošie zvani.

 

Akcijas laikā 10GB bonusu var izpelnīties arī jau esošie ZZ lietotāji, atvedot pie Zelta Zivtiņas savus draugus no citiem operatoriem.

Katrs draugs – 10GB ;) Lai tiktu pie dāvanas, pārliecinies, ka tevis atvestais jaunais ZZ klients iesniegumā noteikti norāda arī tavu ZZ numuru.

 

10GB piedāvājumu saņems visi klienti, kuri nāks no cita operatora. Piedāvājums nav pieejams klientiem, kuri pametuši Tele2 un ZZ tīklu 10 dienas pirms akcijas sākuma un akcijas laikā. Datu paka jaunajiem klientiem un ieteicējiem tiks pieslēgta automātiski, vienas darba dienas laikā no brīža, kad pārnākšana būs veiksmīgi apstiprināta. 

 

 

Šī superpiedāvājuma ieguvēji saņems apstiprinājuma SMS. Iegūtā datu paka ir jāiztērē 30 dienu laikā (GB atlikums pēc 30 dienām dzēšas). Tāpēc uzlādē telefonu kārtīgi, sāc vingrināt pirkstiņus un tiekamies ZZ dzīvē!