Lieliski jaunumi mūzikas mīļotājiem – tagad visa mūzika telefonā!

Hei, mūzikas mīļotāj!

 

Tu noteikti jau esi dzirdējis par jauno nacionālās mūzikas straumēšanas aplikāciju Streamus, kas no 7. augusta ir ekskluzīvi pieejama Zelta Zivtiņas un Tele2 klientiem. Ja vēl neesi, tad noteikti iečeko, jo tā lietotājiem piedāvā visplašāko Latvijas mūziķu dziesmu katalogu, kuru neatradīsi līdzīgās aplikācijās, piemēram, Spotify!

Protams, varēsi klausīties arī Krievijas mūziku un populārāko pasaules mūzikas zvaigžņu ierakstus, ko nodrošina noslēgtie līgumi ar Universal Music Group un citām ietekmīgām ierakstu kompānijām.

 

Kas tev jādara?

 

Lejupielādē savā telefonā bezmaksas Streamus aplikāciju no Google Play veikala un līdz 7. septembrim reģistrējies tajā ar savu ZZ vai Tele2 numuru. Pēc aplikācijas lejupielādes tev tiks piešķirts viena mēneša bezmaksas tests aplikācijas izmēģināšanai – baudi miljoniem dziesmu par velti! Pēc pirmā mēneša, apstiprinot, ka vēlies pakalpojumu lietot arī turpmāk, maksa par pašmāju un pasaules labāko mūzikas katalogu neierobežotu lietošanu būs Ls 4,92 mēnesī (PVN iekļauts).*

 

Aicinām tevi izmēģināt jau šodien, lai jau tagad iegrieztu ballīti visur, kur vien tu dodies!

 

Reģistrējies Streamus ar Facebook palīdzību un dalies ar saviem iemīļotajiem dziesmu sarakstiem ar draugiem šajā sociālajā tīklā!

 

Vēlot saulainu un muzikālu vasaras pēdējo mēnesi,

tava Zelta Zivtiņa

 

*Maksa par datiem, kuri iztērēti, klausoties mūziku (tautā: datu strīmošana), tiek aprēķināta atbilstoši lietotāja izvēlētajam tarifu plānam. Vidēji vienas dziesmas noklausīšanās patērēs divus līdz astoņus megabaitus (MB) datu apjoma.