BALLĪTE TUNEĻA GARUMĀ

Aizritējušajā sestdienā, kad bija Baltā Nakts, vecais labais ZZ tunelis atplauka jaunā krāšņumā. Tas tika nosvinēts ar kārtīgu ballīti, kuras laikā apmeklētāji varēja izkustēties uz ekrāna Zī un Zē izskatā gluži kā videospēlē vai piemērīt ekrānā sev bārdu un pārliecināties, ka paēst ar bārdu nav nemaz tik neiespējami.

 

Tāpat arī ikviens varēja brīvi iečilot vietā, kur ikdienā cauri bizo milzum daudz steidzīgu ļaužu, un izdancāties pie autentiskas vinilplašu diskotēkas, ko spēlēja pats DJ Zī, kurš mauca nudien kā īsts Tiesto. Tikmēr Zē izvēlējās dziesmas, piedejoja un dalīja autogrāfu kartītes.

 

Jaunais ZZ tunelis ir pārtapis lielāko miksu sienā ar Holivudā augsti novērtētā pašmāju mākslinieka Harija Grundmaņa super foršajiem zīmējumiem. Komiksos attēlots kā ZZ brāļi un viņu draugi pieduras pa dzīvi un neiespringst par nevajadzīgām problēmām visu četru gadalaiku apstākļos.

 

Paldies lielum lielais visiem, ka atnācāt! Mums bija milzīgs prieks ar jums kopā ietusēt. Tie, kas piemērīja bārdas, iemetam aci šeit! un atrodam sevi fočenēs. Savukārt bilžuki no visa pasākuma kopumā iečekojami šeit.

 

Bučas no Zī un Zē un tiekamies jau kādā nākamajā ZZ pārsteiguma pasākumā ;)