Apsveicam! ZZ telefons pirmklasniekiem – arī šogad!

Skolas sākums ir jauna dzīve, pilna pārsteigumu, notikumu, kā arī neparedzamu pavērsienu. Tāpēc ir ļoti svarīgi, lai mazais skolēns vienmēr var jums piezvanīt un izstāstīt savus priekus, piedzīvojumus vai vienkārši pabrīdināt, ka stundas beidzas ātrāk.

Tieši tādēļ jau ceturto gadu pēc kārtas skolēnu karte Nr. 1 – Zelta Zivtiņa – piedāvā vienkāršu un uzticamu Samsung E1200 telefonu jūsu pirmklasniekam bez papildu maksas, pievienojoties ZZ un lietojot to vismaz gadu, kā arī slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem ar obligāto kredīta atjaunošanu no Ls 1,75 mēnesī. Telefonam komplektā nāk ZZ Sākuma komplekts par Ls 0,99 ar aktivizētu ZZ VISS tarifu uz nedēļu par brīvu.

 

Vēl lielākam priekam vienlaikus noris ZZ akcija arī grāmatnīcās. Pērkot grāmatas vai darba burtnīcas 1.–4. klasei Zvaigzne ABC grāmatnīcās visā Latvijā, Jāņa Rozes grāmatnīcās Ventspilī, Daugavpilī un Kauguros, kā arī Globuss grāmatnīcā Dobelē, jūs, skolēnu vecāki, par brīvu saņemsiet ZZ Sākuma komplektu par Ls 0,99 ar jau aktivizētu ZZ VISS tarifu uz nedēļu un jautro ZZ stundu sarakstu. Akcija ir spēkā 05.08.2013.–20.09.2013. vai kamēr ir pieejami ZZ Sākuma komplekti.

 

Lai saņemtu telefonu, vecākiem jādodas uz Tele2 klientu apkalpošanas centriem visā Latvijā, līdzi ņemot pasi un bērna dzimšanas apliecību.

 

Un vēl, atsākoties skolai, visiem ZZ klientiem lielisks piedāvājums – LG Optimus L3 par īpaši zemu cenu! Vairāk par šo piedāvājumu lasiet šeit.

 

Akcijas noteikumus lasiet šeit.

 

Veiksmīgu mācību gadu!

Tava Zelta Zivtiņa