VISPIRMS RUNĀ, PĒC TAM MAKSĀ!

Zelta Zivtiņa ir parūpējusies par to, lai Tu varētu sazināties ne vien lēti, bet arī ērti. Kā? Pārnāc uz ZZ Pēcapmaksu un dzīvo tikpat zaļi vai vēl zaļāk kā priekšapmaksā – maksā ar mazu, mazu ikmēneša rēķinu, nekad nepaliec bez sakariem, izmanto visvisādus bonusus un nekad nepārmaksā.

MĪTI UN PATIESĪBA PAR PĒCAPMAKSU

SAGRAUJ MĪTUS PAR PĒCAPMAKSU

Dārgi? Sarežģīti? Nevajadzīgi? Pastāv ļoti daudz mītu par ZZ Pēcapmaksu. ZZ MĪTU GRĀVĒJI atklāj patiesību par ZZ Pēcapmaksu.

#1
Pēcapmaksa ir dārga
NOSKATIES VIDEO ZZ pēcapmaksa Tev izmaksās tikpat, cik priekšapmaksa, un dažkārt pat lētāk – izmaksu kontrole nekad neļaus iztērēt vairāk, kā tas var gadīties ar priekšapmaksas kartēm. Turklāt Tu nekad nepaliksi bez sakariem arī tad, ja sanāks aizrunāties.
#2
Pēcapmaksa ir sarežģīta
Ar ZZ pēcapmaksu viss ir vienkārši un ērti – vienreiz pieslēdz, bet pēc tam visu laiku zvani un sūti SMS bez ierobežojumiem un izmanto citus pēcapmaksas bonusus. Jāmaksā tikai vienreiz mēnesī ar mazu, mazu rēķinu.
#3
Nav iemesla pāriet uz pēcapmaksu, jo tas neko nemainīs
NOSKATIES VIDEO Pārejot uz ZZ pēcapmaksu, ir iespējams izmantot dažādus bonusus – izmaksu kontroli, izdevīgākus nomaksas telefonus un telefona apdrošināšanu.
#4
Priekšapmaksa ir ērtākais apmaksas veids
NOSKATIES VIDEO ZZ pēcapmaksa ir vēl ērtāka – nekad nepaliec bez sakariem un nekur nav jāiet. Tā vietā, lai vairākkārt skrietu pakaļ atjaunošanas kartēm, rēķins vienu reizi mēnesī pie Tevis atnāks pats – pa pastu vai elektorniski. Apmaksā to sev tīkamākajā veidā:
  • Pašapkalpošanās portālā Mana ZZ;
  • Tele2 un ZZ centros (meklē sev tuvāko šeit);
  • Narvesen tirdzniecības vietās;
  • Veikalos Maxima.
#5
Pēcapmaksa – tās ir ilgstošas un nopietnas saistības
NOSKATIES VIDEO Pēcapmaksas līgumu vari pārtraukt, kad vien gribi, tāpēc vari izmantot visus ZZ Pēcapmaksas bonusus bez jebkādām saistībām!
#6
Pāriet uz pēcapmaksu ir sarežģīti
NOSKATIES VIDEO Pieteikties ZZ pēcapmaksai ir pavisam viegli – ar pāris klikšķiem tepat, Zelta Zivtiņas mājas lapā, dodoties uz ZZ un Tele2 centru (meklē sev tuvāko šeit) vai zvanot 1676.
#7
Zelta Zivtiņa piedāvā tikai priekšapmaksas kartes
NOSKATIES VIDEO Zelta Zivtiņa piedāvā ne tikai priekšapmaksu, bet arī ZZ pēcapmaksu. Tas ir tas pats, kas pieslēgums pie citiem operatoriem, tikai ar mazāku rēķinu.
#8
Ja pāriešu uz pēcapmaksu, priekšapmaksas uzkrājums pazudīs
NOSKATIES VIDEO Uzkrātā priekšapmaksas summa nekur nepazudīs – piesakoties pēcapmkasai ZZ un Tele2 centros (meklē sev tuvāko šeit), mūsu speciālisti parūpēsies par to, lai priekšapmaksas kredīts pārvērstos ZZ Pēcapmaksas atlaidē.
#9
Ja pāriešu uz pēcapmaksu, pazaudēšu savu numuru
NOSKATIES VIDEO Piesakoties ZZ pēcapmaksai, telefona numurs saglabājas. Numurs paliek nemainīgs arī tad, ja telefons tiek nozaudēts vai mainīts, jo telefona numurs tiek piesaistīts vārdam, nevis priekšapmaksas SIM kartei.
#10
Pēcapmaksas rēķins ir jāatmaksā uzreiz pēc saņemšanas
NOSKATIES VIDEO Ar ZZ pēcapmaksu nav kā ar priekšapmaksas karti, kura jāatjauno, uzreiz kad ir beidzies kredīts. Pēcapmaksā rēķinu par iepriekšējo mēnesi saņemsi mēneša sākumā, un apmaksas periods būs ilgāks par nedēļu, tāpēc Tu nekad nepaliksi bez iespējas zvanīt un sūtīt SMS pat tad, ja nevarēsi samaksāt uzreiz.
#11
Pēcapmaksa nav domāta bērniem un jauniešiem
ZZ pēcapmaksa ir piemērota visiem, kas vēlas izdevīgus sakarus. Maksā tikpat vai lētāk ar ikmēneša rēķinu – pats (ja tev ir 18) savu vai piesaistītu vecāku rēķinam. Tas ir ērti, jo viss ir vienuviet, un nav jāsatraucas, ka bērns paliks bez sakariem, kā tas ir brīžos, kad beidzas priekšapmaksas kartes kredīts.
#12
Piesakoties vienam pēcapmaksas tarifu plānam, nevarēšu pāriet uz citu
Pieteikt citu tarifu plānu ir pavisam ērti tepat, Zelta Zivtiņas mājas lapā. Vienkārši izvēlies sev tīkamāko tarifu plānu un pārslēdzies, kad vēlies.
#13
Pēcapmaksā es nevarēšu izsekot līdzi saviem tēriņiem tik viegli kā priekšapmaksā
Pēcapmaksā patērēto pakalpojumu summu un apjomu iespējams noskaidrot tikpat vienkārši kā priekšapmaksā – sūtot bezmaksas SMS ar burtu "i" uz 9911 vai pašapkalpošanās portālā Mana ZZ, kur salīdzināšanai būs pieejami visi pēdējo 6 mēnešu rēķini ar sarunu un pakalpojumu detalizētu sarakstu.
#14
Ja pārsniegšu datu apjomu, sakari man nebūs pieejami
Ar ZZ Pēcapmaksu Tu nekad nepaliksi bez sakariem – uzliec izmaksu kontroli, kas neļaus pārtērēt limitu. Zelta Zivtiņa pakalpojumus ierobežo tikai tad, ja tiks kavēti maksājumi, tiks sasniegts kredītlimits vai arī viesabonēšanas datu patēriņš ES valstīs pārsniegs 60 EUR. Tomēr pakalpojumi tiks atjaunoti, tiklīdz veiksi rēķina apmaksu vai palielināsi kredītlimita apjomu.
#15
Ja pāriešu uz pēcapmaksu, izpaliks pastaigas uz ZZ centriem
NOSKATIES VIDEO Pēcapmaksā rēķins reizi mēnesī pie Tevis atnāks pats uz mājām vai e-pastu un Tu nekad nepaliksi bez sakariem, tāpēc vairs nebūs jāskrien pēc atjaunošanas kartes ikreiz, kad beidzies kredīts. Tomēr ZZ centru durvis Tev būs atvērtas vienmēr, kad gribēsi izmantot kādu no Pēcapmaksas labumiem vai apmaksāt rēķinu pie mums.