Saucējzvans

 

Apnikuši bezpersoniskie pīkstieni, saņemot zvanus?
ZZ jaunais pakalpojums Saucējzvans ļauj aizstāt parasto pīkstiena signālu ar tavu mīļāko mūziku!
To dzirdēs visi, kas tev zvanīs, turklāt dažādām zvanītāju grupām tu vari atskaņot dažādu mūziku. Iedomājies: mīļotajam cilvēkam kaut ko nu Prāta vētras, brālim – kaut ko no Labvēlīgā tipa, bet bosam... Hm, izvēlies pats.

 

Pakalpojumu Saucējzvans vari pieslēgt:

  • zvanot uz 1696 un sekojot instrukcijām;
  • spiežot telefonā *121# un zvanīšanas pogu, tālāk sekojot instrukcijām;
  • sūtot SMS ar izvēlētā toņa/melodijas kodu uz numuru 1696.

Kad pakalpojums tiks aktivizēts, tu saņemsi 2 īsziņas. Viena informēs par to, ka ir uzsākta pakalpojuma abonēšana. Otrajā īsziņā būs pakalpojuma parole, ar kuru varēsi pieslēgties www.saucejzvans.lvwww.gudok.lv, kur varēsi pārlūkot toņu katalogu, mainīt iestatījumus, pievienot kontaktus un grupas u.tml.

 

Pakalpojuma abonēšanas maksa par 30  dienām ir  € 0.50.

Pieslēdzot pakalpojumu, automātiski tiks aktivizēta tava pirmā Saucējzvana melodija. Izmantojot paroli, mājas lapās www.saucejzvans.lv, wap.saucejzvans.lv vai zvanot uz 1696, tu vari nomainīt melodiju uz jebkuru citu sev tīkamu. Toņu cenas ir dažādas – sākot no € 0.00 līdz € 1.49. Lai atteiktos no Saucējzvana lietošanas, zvani uz 1696 vai ienāc www.saucejzvans.lv, vai wap.saucejzvans.lv un seko instrukcijām.

 

Vairāk par pakalpojumu uzzini, zvanot pa tālruni 1696 un www.saucejzvans.lv, wap.saucejzvans.lv vai www.gudok.lv, wap.gudok.lv.