Mūsu prioritāte ir augsta sakaru kvalitāte, un mēs turpinām ieguldīt tīkla attīstībā. Tele2 mobilo sakaru tīkla pārklājums sasniedz jau vairāk nekā:

  • 99% iedzīvotāju;
  • 98% Latvijas teritorijas.

Uzmanību! Ja atrodies Latvijas pierobežas zonā un telefonā ir uzstādīta automātiskā tīkla meklēšana, var būt gadījumi, kad telefons reģistrējas viesabonēšanas operatora tīklā. Tā rezultātā par izmantotajiem pakalpojumiem tiks piemērota viesabonēšanas tarifikācija. Lai izvairītos no šādiem gadījumiem, lūdzu, telefonā uzstādi manuālo tīkla meklēšanu un reģistrējies Tele2 LV tīklā.

 

Bezvadu mobilo sakaru kvalitāte ir atkarīga no elektroniskās iekārtas tehnoloģiskajām iespējām, tīkla noslodzes, izmantotā tīkla veida (2G, 3G vai 4G) un ārējiem vides apstākļiem (ēku konstrukcijām, ģeogrāfiskā reljefa īpatnībām u.c.).

 

Pārklājuma karte

4G interneta vidējais lejupielādes ātrums normālas noslodzes apstākļos ir apmēram 20 Mbit/s, kas ļauj lejupielādēt interneta vietni vienā acumirklī. Datu pārraides ātrumu un kvalitāti var ietekmēt ēkas, kurā atrodies, sienu biezums un materiāls, slikti laikapstākļi, Tavas ierīces defekti vai iestatījumi un citi apstākļi.