Uzzini, kā mainījās
tavs tarifu plāns 2017.gada jūnijā

Tavs iepriekšējais tarifu plāns:

Esošais tarifu plāns
ZZ VISI
Esošais tarifu plāns
ZZ DRAUGI
Esošais tarifu plāns
ZZ TRIO
Esošais tarifu plāns
ZZ KOMBO
Esošais tarifu plāns
ZZ NULLE
Esošais tarifu plāns
ZZ BRĪVAIS
Esošais tarifu plāns
ZZ PAMATTARIFS
Izmaiņas no jūnija
ZZ MAKSA PAR VIENĪBĀM
Izmaiņas no jūnija
ZZ TRIO
Izmaiņas no jūnija
ZZ VISI
Izmaiņas no jūnija
ZZ DRAUGI
Latvija
Zvani un SMS uz lielākajiem tīkliem tikai ZZ un Tele2 tīklā
Zvani un SMS uz visiem tīkliem
Tarifu plānā iekļautais interneta apjoms 150 MB 100 MB 150 MB
Eiropa
Zvani un SMS atrodoties Eiropā uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu
Cena (iekļauts PVN) 4,79 € 1,99 € 3,99 € 4,79 € 1,79 € 1,79 € Maksa par iztērētajām vienībām - min, sms, mb Maksa par iztērētajām vienībām - min, sms, mb 3,99 € 4,99 € 1,99 €

No jūnija tarifu plāns "Maksa par vienībām": zvani 0,17 EUR/min., SMS 0,06 EUR, dati 0,011 EUR/MB. Pakalpojumus izmanto arī Eiropā.

No jūnija tarifu plāna ZZ VISI maksa 4,99 EUR uz 30 dienām. Pakalpojumus vari izmantot Latvijā.

No jūnija ar tarifu plāna ZZ DRAUGI pakalpojumus vari izmantot Latvijā.

No jūnija ar tarifu plāna ZZ TRIO pakalpojumus vari izmantot Latvijā.

No jūnija tarifu plāns ZZ BRĪVAIS vairs nebūs pieejams. Turpmāk tev izdevīgākais tarifu plāns būs ZZ TRIO par 3,99 EUR uz 30 dienām. Pieslēdz jau tagad - sūti vārdu TRIO uz 1616.

No jūnija tarifu plāns ZZ KOMBO vairs nebūs pieejams. Turpmāk tev izdevīgākais tarifu plāns būs ZZ TRIO par 3,99 EUR uz 30 dienām. Pieslēdz jau tagad - sūti vārdu TRIO uz 1616.

No jūnija tarifu plāns ZZ NULLE vairs nebūs pieejams. Turpmāk tev izdevīgākais tarifu plāns būs ZZ DRAUGI par 1,99 EUR uz 30 dienām. Pieslēdz jau tagad - sūti burtu D uz 1616.

Visi tarifu plāni no jūnija
 
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI


Kāpēc nepieciešamas izmaiņas? 

No šī gada jūnija stāsies spēkā Eiropas Savienības (ES) viesabonēšanas regulas (Nr. 2015/2120) noteikumi par mobilo pakalpojumu lietošanu Eiropā kā mājās. Tas nozīmē, ka, jau sākot ar šī gada jūniju, saviem klientiem mobilos pakalpojumus Eiropā (ES/EEZ valstīs) piedāvāsim par tieši tādiem pašiem tarifiem kā mājās, Latvijā. Tas attieksies gan uz balss sakariem un īsziņām, gan uz mobilo datu pārraidi. Turklāt mobilā saziņa starp ES/EEZ valstīm arī būs bez papildus maksas. Starptautiskiem zvaniem (no Latvijas uz arvalstīm) būs attiecināmi līdzšinējie tarifi.


Kādi ieguvumi no izmaiņām būs ZZ priekšapmaksas tarifu plānu lietotājiem?

- izdevīgi pakalpojumi Latvijā,
- iespēja izmantot pakalpojumus arī Eiropā un pārējā pasaulē ar tarifu plānu ZZ EIROPA un Maksa par vienībām,
- ar tarifu plāniem ZZ EIROPA un Maksa par vienībām ienākošie zvani un SMS Latvijā un Eiropā būs bez maksas.


Vai varēšu pakalpojumus izmantot arī ārzemēs? 

Ar ZZ Priekšapmaksa tarifiem ZZ TRIO, ZZ DRAUGI un ZZ VISI pakalpojumus vari izmantot tikai atrodoties Latvijā. Izdevīgiem sakariem visā Eiropā pieslēdz kādu no šiem ZZ tarifu plāniem un jūties Eiropā kā mājās: ZZ EIROPA un Maksa par vienībām.
ES/EEZ valstīs mūsu pakalpojumus  varēsi izmantot tāpat kā mājās, nemaksājot  vairāk, kā arī izmantot viesabonēšanas pakalpojumus pārējā pasaulē, atbilstoši vietējā operatora noteiktajiem tarifiem. Ja esi izvēlējies tarifus ZZ TRIO, ZZ DRAUGI vai ZZ VISI, iesakām pirms ceļojuma izvēlēties kādu no tarifu plāniem ar iekļautiem viesabonēšanas pakalpojumiem: ZZ EIROPA vai Maksa par vienībām.


Kādas izmaiņas būs spēkā no 1. jūnija, un vai mainīsies arī ZZ Priekšapmaksa tarifu pieslēgšanas kārtība?

No 1. jūnija nebūs pieejami tarifu plāni ZZ NULLE, ZZ BRĪVAIS un ZZ KOMBO. Detalizētu informāciju par sava tarifu plāna izmaiņām vari precizēt šeit.
Tarifu plānu maiņas, ZZ konta papildināšanas un papildpakalpojumu pieslēgšanas nosacījumi nemainās - varēsi tos turpināt izmantot kā ierasts.


Vai izmaiņas skars arī internetu datoram?

Tarifu izmaiņas attiecas tikai uz balss tarifu plāniem un neattiecas uz pakalpojumu "Internets datoram".


Vai varēšu izmantot internetu telefonā ārzemēs?

Datu pakas kopā ar priekšapmaksas tarifu plāniem ZZ DRAUGI, ZZ TRIO un ZZ VISI varēsi izmantot internetam atrodoties Latvijā. Izvēloties tarifu plānu ZZ EIROPA un Maksa par vienībām, datu pakā iekļauto datu apjomu varēsi izmantot arī atrodoties Eiropā.