Uzzini, kā mainīsies
tavs tarifu plāns 2017.gada jūnijā

Tavs esošais tarifu plāns:

Esošais tarifu plāns
ZZ VISI
Esošais tarifu plāns
ZZ DRAUGI
Esošais tarifu plāns
ZZ TRIO
Izmaiņas no jūnija
ZZ TRIO
Izmaiņas no jūnija
ZZ VISI
Izmaiņas no jūnija
ZZ DRAUGI
Latvija
Zvani un SMS uz lielākajiem tīkliem tikai ZZ un Tele2 tīklā tikai ZZ un Tele2 tīklā
Zvani un SMS uz visiem tīkliem
Tarifu plānā iekļautais interneta apjoms 150 MB 150 MB
Eiropa
Zvani un SMS atrodoties Eiropā uz visiem tīkliem Latvijā un Eiropā Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu Pieejami par papildu maksu
Cena (iekļauts PVN) 4,79 € 1,99 € 3,99 € 3,99 € 6,49 € 1,99 €

No jūnija tarifu plānam "ZZ VISI" atvērti visi tīkli Latvijā! Turpmāk nepatīkamus pārsteigumus vairs nesagādās zvans uz nepopulārajiem tīkliem. Abonēšanas maksa 6,49 EUR mēnesī. Pakalpojumus varēsi izmantot Latvijas teritorijā. Iepriekš piešķirtās tarifu plāna abonēšanas maksas atlaides saglabājas.

No jūnija tarifu plānam "ZZ DRAUGI" abonēšanas maksa saglabājas 1,99 EUR mēnesī. Pakalpojumus varēsi izmantot Latvijas teritorijā. Iepriekš piešķirtās tarifu plāna abonēšanas maksas atlaides saglabājas.

No jūnija tarifu plānam "ZZ TRIO" atvērti visi tīkli Latvijā! Turpmāk nepatīkamus pārsteigumus vairs nesagādās zvans uz nepopulārajiem tīkliem. Abonēšanas maksa 3,99 EUR mēnesī. Pakalpojumus varēsi izmantot Latvijas teritorijā. Iepriekš piešķirtās tarifu plāna abonēšanas maksas atlaides saglabājas.

Visi tarifu plāni no jūnija
 
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI


Kāpēc nepieciešamas izmaiņas? 

No šī gada jūnija stāsies spēkā Eiropas Savienības (ES) viesabonēšanas regulas (Nr. 2015/2120) noteikumi par mobilo pakalpojumu lietošanu Eiropā kā mājās. Tas nozīmē, ka, jau sākot ar šī gada jūniju, saviem klientiem mobilos pakalpojumus Eiropā (ES/EEZ valstīs) piedāvāsim par tieši tādiem pašiem tarifiem kā mājās, Latvijā. Tas attieksies gan uz balss sakariem un īsziņām, gan uz mobilo datu pārraidi. Turklāt mobilā saziņa starp ES/EEZ valstīm arī būs bez papildus maksas. Starptautiskiem zvaniem (no Latvijas uz ārvalstīm) būs attiecināmi līdzšinējie tarifi.


Kādi ieguvumi no izmaiņām būs ZZ pēcapmaksas tarifu plānu lietotājiem?

- izdevīgi pakalpojumi Latvijā,
- zvani uz visiem tīkliem Latvijā,
- iespēja izmantot pakalpojumus arī Eiropā un pārējā pasaulē ar tarifu plāniem Maksa par vienībām, ZZ JUNIORI, ZZ SENIORI
- ar tarifu plāniem Maksa par vienībām, ZZ JUNIORI, ZZ SENIORI ienākošie zvani un SMS Latvijā un Eiropā būs bez maksas.


Vai varēšu pakalpojumus izmantot arī ārzemēs? 

Ar ZZ Pēcapmaksā tarifu plāniem ZZ DRAUGI, ZZ TRIO un ZZ VISI pakalpojumus vari izmantot tikai Latvijā. Ceļošanai Eiropā varēsi izmantot tarifu plānus ZZ JUNIORS, ZZ SENIORS un Maksa par vienībām. Iesakām apskatīt arī mūsu drauga, Tele2, piedāvātos tarifus plānus. Ar tiem mobilos sakarus varēsi lietot visā Eiropā tikpat izdevīgi kā mājās - zvani, sūti īsziņas, lieto internetu un ceļo vesels.


Kā mainīsies mans ZZ Pēcapmaksa rēķins? 

Jaunie tarifu plānu nosacījumi stāsies spēkā jūnija laikā. Tarifu plānu abonēšanas maksa būs aprēķināta pa dienām. Tātad izmaiņas rēķinā redzēsi jūlija mēnesī, kad saņemsi rēķinu par jūnijā izmantotajiem pakalpojumiem. Ja iepriekš bija piešķirta atlaide tarifu plāna abonēšanas maksai, tā tiks saglabāta un būs aprēķināta no jaunā tarifu plāna abonēšanas maksas.  


Vai izmaiņas skars arī internetu datoram?

Tarifu izmaiņas attiecas tikai uz balss tarifu plāniem un neattiecas uz pakalpojumu "Internets datoram".