Izmaiņas tarifu plānos no 1.12.2022.

Elektrība ir mobilo sakaru pakalpojumu “izejviela”, un, tāpat kā automašīnām ir nepieciešama degviela, mobilo sakaru bāzes stacijām ir vajadzīga elektrība. Kā zināms, elektroenerģijas cenas ir augušas ļoti strauji, un tas ietekmē mūs visus. Ja gada sākumā Tele2 izmaksas par elektroenerģija pieauga aptuveni pusotru reizi, tad pēdējo mēnešu laikā tās ir palielinājušās trīs reizes, salīdzinot ar aizvadīto gadu. Tas būtiski ietekmējis mobilo sakaru pakalpojumu nodrošināšanas izmaksas, jo mūsu mobilo sakaru tīkls patērē 99% no Tele2 kopējās elektroenerģijas.

Ņemot vērā elektroenerģijas izmaksu pieaugumu, no 1.12.2022. esam spiesti mainīt mūsu mobilo sakaru pakalpojumu tarifu plānu abonēšanas maksu.

Izmaiņas tarifu plānos esam rūpīgi aprēķinājuši, lai joprojām varētu Jums piedāvāt konkurētspējīgus un kvalitatīvus mobilo sakaru pakalpojumus. Turpinot investīcijas, spēsim attīstīt infrastruktūru un ieviest nākamās paaudzes 5G tehnoloģiju.

Der zināt

 • Jums nekas nav jādara – izmaiņas stāsies spēkā automātiski. Ja vēlaties, Jums ir iespēja arī izvēlēties citu “Tele2” vai “Zelta Zivtiņa” tarifu plānu pašapkalpošanās portālos mans.tele2.lv vai mana.zeltazivtina.lv, apmeklējot sev tuvāko “Tele2” klientu apkalpošanas centru vai zvanot pa tālruni 1600.
 • Visas cenas norādītas ar PVN.
 • Eiropa (ES un EZZ valstis): Austrija, Beļģija, Bulgārija, Čehija, Dānija, Francija, Franču Gviāna, Gibraltārs, Grieķija, Gvadelupa, Horvātija, Igaunija, Islande, Īrija, Itālija, Kipra, Latvija, Lielbritānija, Lietuva, Lihtenšteina, Luksemburga, Malta, Martinika, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Reinjona, Rumānija, Slovākija, Slovēnija, Somija, Spānija, Ungārija, Vācija, Zviedrija.
 • Ja nepiekrītat tarifu plāna izmaiņām, Jums ir tiesības atkāpties no Līguma bez līgumsoda piemērošanas līdz grozījumu spēkā stāšanās dienai, iesniedzot rakstisku iesniegumu.

ATBILDES GANDRĪZ UZ VISU

Speech bubble
 • Vēlos mainīt savu tarifu plānu.

  Jā, tarifu plānu var mainīt gan pirms, gan pēc izmaiņām. Līdz 1. decembrim vari pieslēgt kādu no šobrīd piedāvātajiem tarifu plāniem, bet ņem vērā, ka no 1. decembra tiks mainīta abonēšanas maksa visiem tarifu plāniem.


  Visērtāk tarifu plānu mainīt ir Mans Tele2 sadaļā “Mani pakalpojumi”.

 • Kas mani sagaida nākamajā rēķinā?

  Atkarīgs no tā, kad tu šo lasi. Ja novembrī, tad nākamajā rēķinā izmaiņas vēl neredzēsi, jo jaunie nosacījumi stāsies spēkā tikai decembrī. Tas nozīmē, ka pirmās izmaiņas rēķinā redzēsi janvāra sākumā.

 • Vai kaut kas mainīsies arī Mājas internetam?

  Jā, abonēšanas maksa tiks mainīta arī Mājas interneta datu plāniem.


  Plašāka informācija par izmaiņām ir pieejama www.tele2.lv/internets/

 • Vai kaut kas mainīsies tarifu plānā iekļautajai papildu SIM kartei?

  Nē, papildu SIM kartes izmantošanas nosacījumi nemainīsies.

Coin
Gribi vēl izdevīgāk?
Nāc uz ZZ Pēcapmaksu!