ZZ PRIEKŠAPMAKSAS TARIFI

ZZ Priekšapmaksa ir īsta Zelta Zivtiņas klasika – saņem visus superizdevīgos tarifus un kā vienmēr maksā mazāk.
Īpaši foršs risinājums, ja gribi īslaicīgus sakarus. Bet, ja esi gatavs vēl mazākiem rēķiniem, papildu bonusiem
un vienmēr būt ar sakariem, tad īstā izvēle būs ZZ Pēcapmaksa – tai piesakies šeit.

TARIFU PLĀNI PIEEJAMI NO JŪNIJA.

 
BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI


Kāpēc nepieciešamas izmaiņas? 

No šī gada jūnija stāsies spēkā Eiropas Savienības (ES) viesabonēšanas regulas (Nr. 2015/2120) noteikumi par mobilo pakalpojumu lietošanu Eiropā kā mājās. Tas nozīmē, ka, jau sākot ar šī gada jūniju, saviem klientiem mobilos pakalpojumus Eiropā (ES/EEZ valstīs) piedāvāsim par tieši tādiem pašiem tarifiem kā mājās, Latvijā. Tas attieksies gan uz balss sakariem un īsziņām, gan uz mobilo datu pārraidi. Turklāt mobilā saziņa starp ES/EEZ valstīm arī būs bez papildus maksas. Starptautiskiem zvaniem (no Latvijas uz arvalstīm) būs attiecināmi līdzšinējie tarifi.


Kādi ieguvumi no izmaiņām būs ZZ priekšapmaksas tarifu plānu lietotājiem?

- izdevīgi pakalpojumi Latvijā,
- iespēja izmantot pakalpojumus arī Eiropā un pārējā pasaulē ar tarifu plānu ZZ EIROPA un Maksa par vienībām,
- ar tarifu plāniem ZZ EIROPA un Maksa par vienībām ienākošie zvani un SMS Latvijā un Eiropā būs bez maksas.


Vai varēšu pakalpojumus izmantot arī ārzemēs? 

Ar ZZ Priekšapmaksa tarifiem ZZ TRIO, ZZ DRAUGI un ZZ VISI pakalpojumus vari izmantot tikai atrodoties Latvijā. Izdevīgiem sakariem visā Eiropā pieslēdz kādu no šiem ZZ tarifu plāniem un jūties Eiropā kā mājās: ZZ EIROPA un Maksa par vienībām.
ES/EEZ valstīs mūsu pakalpojumus  varēsi izmantot tāpat kā mājās, nemaksājot  vairāk, kā arī izmantot viesabonēšanas pakalpojumus pārējā pasaulē, atbilstoši vietējā operatora noteiktajiem tarifiem. Ja esi izvēlējies tarifus ZZ TRIO, ZZ DRAUGI vai ZZ VISI, iesakām pirms ceļojuma izvēlēties kādu no tarifu plāniem ar iekļautiem viesabonēšanas pakalpojumiem: ZZ EIROPA vai Maksa par vienībām.


Kādas izmaiņas būs spēkā no 1. jūnija, un vai mainīsies arī ZZ Priekšapmaksa tarifu pieslēgšanas kārtība?

No 1. jūnija nebūs pieejami tarifu plāni ZZ NULLE, ZZ BRĪVAIS un ZZ KOMBO. Detalizētu informāciju par sava tarifu plāna izmaiņām vari precizēt šeit.
Tarifu plānu maiņas, ZZ konta papildināšanas un papildpakalpojumu pieslēgšanas nosacījumi nemainās - varēsi tos turpināt izmantot kā ierasts.


Vai izmaiņas skars arī internetu datoram?

Tarifu izmaiņas attiecas tikai uz balss tarifu plāniem un neattiecas uz pakalpojumu "Internets datoram".


Vai varēšu izmantot internetu telefonā ārzemēs?

Datu pakas kopā ar priekšapmaksas tarifu plāniem ZZ DRAUGI, ZZ TRIO un ZZ VISI varēsi izmantot internetam atrodoties Latvijā. Izvēloties tarifu plānu ZZ EIROPA un Maksa par vienībām, datu pakā iekļauto datu apjomu varēsi izmantot arī atrodoties Eiropā.


 
CITI TARIFU PLĀNI